- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

                

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

MIEJSCE

DYSCYPLINA

UWAGI

KOMUNIKATY

1.

23.11.2010 (wtorek)

godz.12.00

TUREK

pływalnia OSiR

Sportowa 9A

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu  

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują  po dwie  najlepsze sztafety z powiatów, oraz trzecie ekipy z powiatu zwycięskiego w  minionym  r. szk. Start przy wypłaceniach niecki basenu z wody;  pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: mosturek@op.pl

tel. 63 278-47-24

 

 

Zobacz

2.

Uwaga! Termin zmieniony był 2.12.2010 jest 30.11.2010 (wtorek)

godz. 9.15

KONIN

hala przy ul. Ks. J. Popiełuszki

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 602-504-643

 

 

Zobacz

3.

25.11.2010 (czwartek)

zmiana godziny  9.00

SŁUPCA

hala MOSiR

ul. Kopernika

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują po dwie najlepsze drużyny z powiatów

pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: slupcamos@wp.pl

tel. 63 275-33-73

 

 

Zobacz

4.

26.01.2011

(środa)

godz.9.30

ŚLESIN

 Gimnazjum ul. Młodzieżowa

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: zbyszekkosmalski@tlen.pl

Tel. 602-504-643

 

 

Zobacz

5.

20.01.2011

(czwartek)

Uwaga!

Zmiana godziny -

była 12.00

aktualna jest

9.30

TUREK

hala OSiR ,

ul. Parkowa

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: mosturek@op.pl

tel. 63 278-47-24

 

 

Zobacz

6.

23.02.2011

(środa)

godz. 9.40

TUREK

hala OSiR ,

ul. Parkowa

Piłka Siatkowa

dziewcząt

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: mosturek@op.pl

tel. 63 278-47-24

 

 

Zobacz

7.

22.02.2011

(wtorek)

godz. 9.30

KOŁO

hala MOSiR,

ul. Szkolna 2B

Piłka Siatkowa

chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów:

waldi_1963@poczta.onet.pl

kom. 609520442

 

 

Zobacz

8.

3.03.2011

/czwartek/

godz.10.00

weryfikacja najpóźniej 15 min przed zawodami

KŁODAWA

Hala przy Zespole Szkół  nr 1

ul. Kościelna

Drużynowy tenis stołowym DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują po dwie najlepsze drużyny z powiatów

pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: tomaszsiwiński36@wp.pl

kom.605780272

 

 

Zobacz

9.

16.03.2011

(środa)

godz. 9.30

KONIN

hala Rondo

Al. 1 Maja

Aerobik grupowy

Do zawodów rejonowych zgłoszenia bez limitu. Pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów (najpóźniej tydzień przed): zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 602-504-643

Przed  występem, drużyny  składają dodatkową (krótką) informację wg wzoru:

Szkoła:……………………….

Nazwa drużyny:…………….

Skład drużyny, opiekun (imiona, nazwiska):……………

Osiągnięcia w aerobiku (inne sportowe) szkoły:…………….

 

 

Zobacz

10.

25.03.2011

/piątek/

godz. 10

weryfikacja najpóźniej 15 min przed zawodami

KŁODAWA

hala przy Zespole Szkół nr 1

ul. Kościelna

Indywidualny tenis stołowy

Do zawodów rejonowych awansują po 2 zawodniczki      i 2 zawodników z powiatu, pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: tomaszsiwiński36@wp.pl

kom.605780272

 

 

Zobacz

11.

29.03.2011

(wtorek)

godz. 10.15

SŁUPCA

hala MOSiR

ul. Kopernika

Unihokej dziewcząt

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: slupcamos@wp.pl

tel. 63 275-33-73

 

 

Zobacz

12.

12.04.2011

(wtorek)

godz. 10.15

SŁUPCA

hala MOSiR

ul. Kopernika

Unihokej

chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

 z powiatów oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: slupcamos@wp.pl

tel. 63 275-33-73

 

 

Zobacz

13.

17.05. 2011

(wtorek)

godz. 10.00

TUREK

Stadion OSiR  

ul. Sportowa

Czwórbój

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują po dwa najlepsze zespoły z powiatów oraz     

  z limitu trzecie zespoły            z powiatu zwycięskiego      

 w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: mosturek@op.pl

tel. 63 278-47-24

 

 

Zobacz

14.

6.04.2011

(środa)

godz. 9.30

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

Koszykówka dziewcząt

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 602-504-643

 

 

Zobacz

15.

7.04.2011

(czwartek)

godz. 9.30

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

Koszykówka chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły

z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu

zwycięskiego w minionym r.szk. pozostałe przepisy wg. regulaminu na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Zgłoszenia do zawodów: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 602-504-643

Zobacz

16.

I runda gminna - eliminacyjna: od 12 maja do 22 maja 2011
II runda – finał powiatowy od 26 maja do 5 czerwca 2011
(w przypadku rozgrywania półfinału powiatu – 26-29.05, a finał 2-5.06.)

III runda - turniej rejonowy od 8 czerwca do 12 czerwca 2011r.

IV runda - finał wojewódzki - dnia 18 czerwca 2011

Planowane miejsce rozgrywek rejonu:

Konin,  ul. Kryształowa 3 (boisko przy G2 i SP 15)

Piłka nożna

Uwaga!

W roku bieżącym, decyzją SZS "Wielkopolska", Mistrzostwa w Piłce Nożnej SP mają być rozgrywane jako WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA 2011.

Szkoły, które chcą wziąć udział w rozgrywkach muszą zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie http://orlik-cup.pl/ oraz dokonać zgłoszenia bezpośrednio na stronie internetowej.

Zgłoszenia może dokonać  tylko zainteresowana szkoła! Formularze zgłoszeniowe będą aktywne od 27.04.2011r.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

 

 Pozdrawiam,

Zbigniew Kosmalski

zbyszekkosmalski@tlen.pl

 

  

© - 2010
SZS „WIELKOPOLSKA” ®