KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Zgłoszeń do zawodów rejonowych dokonujemy  na niżej  podane adresy (zależnie od wyznaczonych powiatów - miejsc  rozgrywania zawodów):

 

·         Konin:  zbyszekkosmalski@tlen.pl  kom. 535500779

·         Turek : mosturek@op.pl  tel.  63 289-74-47

·         Słupca: slupcamos@wp.pl  tel. 63 275-33-73

·         Koło: wpietrzak63@gmail.com  kom. 609520442

·         Powiat koniński: sport@powiat.konin.pl   tel. 63 2403288

·         Inne  adresy:  po wyznaczeniu  przez  koordynatora  rejonu

 

AWANSE DO REJONÓW:

 

Gry zespołowe:  (p. ręczna, p. nożna, halowa p. nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej): pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

Drużynowy badminton, tenis stołowy: dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

Aerobik: bez limitu

 

L.A. SPG: bez limitu

 

LA Gimnazja: trzech najlepszych w konkurencjach indywidualnych oraz po dwie zwycięskie sztafety z powiatów                                                                                                                                                                

Piłka siatkowa plażowa, 4-bój L.A.: dwa pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu trzeci  zespół  z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym                                                                                                                                               

Piłka nożna SP: wg regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika. Zgłoszenia szkół będą przyjmowane za pomocą formularza elektronicznego od 1 marca na stronie: www.orlik-cup.pl

TERMINARZ:

- Badminton dziewcząt -  zmiana terminu z 17.11.2012 na 15.11.2012 (czwartek),  godz.: 12.00, hala MOSiR w Słupcy

uczestnictwo (zobacz)

komunikat końcowy (zobacz)

- Badminton chłopców - 23.11.2012, godz.: 9.00, hala MOSiR ul. Popiełuszki w Koninie

uczestnictwo (zobacz)

komunikat końcowy (zobacz)

- Tenis stołowy drużynowy - 11.10.2012, godz.: 9.30, hala ul. Kościelna w Kłodawie

uczestnictwo (zobacz)     

komunikat końcowy (zobacz)

- Halowa piłka nożna - 26.11.2012, godz.: 9.30 -14.30, Hala „Rondo” w Koninie

uczestnictwo (zobacz)

komunikat końcowy (zobacz)

- Piłka ręczna dziewcząt - 30.01.2013 (środa), godz.: 9.30-14.30, ZMIANA MIEJSCA (było - Hala „Rondo” w Koninie), jest - Hala MOSiR w Kleczewie

 

komunikat końcowy (zobacz)

 

- Piłka ręczna chłopców - 31.01.2013   (czwartek) godz.: 9.30-14.30, Hala „Rondo” w Koninie

 

komunikat końcowy (zobacz)

 

- Aerobik grupowy - 8.03.2013 (piątek), godz. 9.30-14.30, Konin Hala Rondo

 

uczestnictwo (zobacz)

 

komunikat końcowy (zobacz)

 

- Koszykówka dziewcząt 25.03.2013 (poniedziałek) godz.: 9.30-14.30, Konin Hala MOSiR ul. Dworcowa

 

komunikat końcowy (zobacz)

 

- Koszykówka chłopców 26.03.2013  (wtorek) godz.: 9.30-14.30, Konin Hala MOSiR ul. Dworcowa

 

komunikat końcowy (zobacz)

- Unihokej chłopców – 22.02.2013 (piątek), godz.: 9.00, hala MOSiR Konin, ul. Popiełuszki

komunikat końcowy (zobacz)

- Unihokej dziewcząt -21.02.2013 (czwartek), godz.: 9.00, hala MOSiR Konin, ul. Popiełuszki

komunikat końcowy (zobacz)

- Piłka siatkowa chłopców – 21.02. 2013 (czwartek), Uwaga! Zmiana godziny (było 12.00) jest 10.00, hala MOSiR w Słupcy przy SP 3 ul. Kopernika 13

komunikat końcowy (zobacz)

- Piłka siatkowa dziewcząt – Uwaga!  Zmiana (było  26.02.2013 r. /wtorek/,  jest 28.02.2013 r. /czwartek/, godz. 9.30 Hala Turek przy G. 2 Turek

komunikat końcowy (zobacz)

 - Czwórbój SP  dziewcząt i chłopców – 14.05.2013, zamiana miejsca (było Turek) jest Konin, stadion ul. Popiełuszki 4, weryfikacja do godz. 8.45. Rozpoczęcie zawodów godzina 9.00

uczestnictwo (zobacz)

tabela zgłoszeń (zobacz)

komunikat końcowy (zobacz)

- Piłka nożna - I  runda eliminacyjna od 3 kwietnia do 19 kwietnia 2013r. zapisy pod adresem: www.orlik-cup.pl

 

 

 Pozostałe terminy, miejsca, uszczegółowienia  w trakcie ustalania.

 

 Pozdrawiam,

Zbigniew Kosmalski

zbyszekkosmalski@tlen.pl

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®