KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

GIMNAZJA

 

Zgłoszeń do zawodów rejonowych dokonujemy  na niżej  podane adresy (zależnie od wyznaczonych powiatów - miejsc  rozgrywania zawodów):

 

·         Konin:  zbyszekkosmalski@tlen.pl  kom. 535500779

·         Turek : mosturek@op.pl  tel.  63 289-74-47

·         Słupca: slupcamos@wp.pl  tel. 63 275-33-73

·         Koło: wpietrzak63@gmail.com  kom. 609520442

·         Powiat koniński: sport@powiat.konin.pl   tel. 63 2403288

·         Inne  adresy:  po wyznaczeniu  przez  koordynatora  rejonu

 

AWANSE DO REJONÓW:

 

Gry zespołowe:  (p. ręczna, p. nożna, halowa p. nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej): pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

Drużynowy badminton, tenis stołowy: dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

Aerobik: bez limitu

 

L.A. SPG: bez limitu

 

LA Gimnazja: trzech najlepszych w konkurencjach indywidualnych oraz po dwie zwycięskie sztafety z powiatów                                                                                                                                                             

Piłka siatkowa plażowa, 4-bój L.A.: dwa pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu trzeci  zespół  z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym                                                                                                                                       

Piłka nożna SP: wg regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika

TERMINARZ:

 

 

 

L.p.

 

Nazwa imprezy

 

Zawody rejonowe

Komunikaty

 

1.

Drużynowy tenis stołowy 

Dz/Chł/ 14.11.2013 Przedecz,

ul. Szkolna g.10.00

 

komunikat końcowy

 

2.

Drużynowy badminton

Dz/ 19.11.2013, g. 9.30            Uwaga! Zmiana miejsca         (był Turek)                               jest ZS w Przykonie             

ul. Szkolna 4A             

 

Chł/ 20.11.2013,  g. 9.30                          Uwaga! Zmiana miejsca         (był Turek)                               jest ZS w Przykonie             

ul. Szkolna 4A

 

komunikat końcowy

 

 

 

 

 

komunikat końcowy

 

3.

Halowa piłka nożna

25.11.2013 Konin, hala Rondo 

g. 9.00

komunikat końcowy

 

4.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

UWAGA! ZMIANA TERMINU z 21.01na 24 stycznia 2014 (piątek) godz. 10.00 sala Gimnazjum w Orchowie

komunikat końcowy

 

5.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

27.01.2014 poniedziałek  Konin, hala Rondo, godz.9.30

komunikat końcowy

 

6.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

27.02.2014 czwartek Turek, hala OSiR przy Gim. Nr 2 ul. Parkowa, godz. 9.30

komunikat końcowy

 

7.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

28.02.2014 piątek Turek,  hala OSiR przy Gim. Nr 2 ul. Parkowa, godz. 9.30

komunikat końcowy

 

8.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

21.03.2014, piątek, Konin, hala Rondo, godz. 9.30

uczestnictwo (zobacz)

 

komunikat końcowy

 

9.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

10.03.2014 poniedziałek Konin, hala ul. Dworcowa, godz. 9.00

komunikat końcowy

 

10.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

11.03.2014 wtorek, Konin, hala ul. Dworcowa, godz. 9.00

komunikat końcowy

 

11.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

10.04.2013  czwartek,  Konin , hala MOSiR ul. Popiełuszki , godz. 10.30

komunikat końcowy

 

12.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

11.04.2014 piątek, Konin, hala ul. Popiełuszki, godz.9.00

komunikat końcowy

 

13.

Indywidualne Mistrzostwa  w lekkiej atletyce dz. i chł.

Uwaga! Zmiana terminu                            (było 15.05.2014)                                  jest  13.05.2014 (wtorek)                                    do godz. 8.30 weryfikacja                       godz. 8.45  rozpoczęcie               zawodów - Konin, stadion                      PWSZ ul. Popiełuszki

Uwaga! Zgłoszenia zawodników zakwalifikowanych do zawodów rejonowych - wyłącznie elektronicznie na adres: moskonin@onet.eu          do dnia   09 maja 2014 (piątek) do godz. 14.00. W dniu zawodów prowadzona będzie tylko weryfikacja, nie będzie już możliwości dokonywania zgłoszeń.

uczestnictwo

 

komunikat organizacyjny

 

program minutowy

 

wyniki

 

komunikat organizacyjny – finał Wielkopolska

 

14.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

12. 05.2014 poniedziałek, godz. 9.00 boisko G 6 Konin, ul. Bydgoska

komunikat końcowy

 

15.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

29.05.2014 boiska OSiR przy ul. Armii Krajowej      w Turku, godz. 9.30 zgłoszenia: mosturek@op.pl

tel.  63 289-74-47

 

komunikat końcowy

 

16.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

29.05.2014 boiska OSiR przy ul. Armii Krajowej      w Turku, godz. 9.30 zgłoszenia: mosturek@op.pl            

tel.  63 289-74-47

 

komunikat końcowy

 

 

 

Pozostałe terminy, miejsca, uszczegółowienia  w trakcie ustalania.

 

 Pozdrawiam,

Zbigniew Kosmalski

zbyszekkosmalski@tlen.pl