KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.

17.11.2014

godz.: 9.30

Kłodawa

Hala ul. Kościelna

Tenis stołowy

dz. chł.

Zgłoszenia:

tomaszsiwinski36@wp.pl

Dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

Komunikat końcowy

2.

24.11.2014

godz.: 9.00

Konin

Hala

Rondo

ul. 1 Maja

Halowa piłka  nożna

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

3.

ZMIANA

21.11.2014

godz.: 9.00

 

 

Konin

Hala

ul. Popiełuszki

Badminton

dz. chł.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

Komunikat końcowy

4.

27.01.2015

godz.: 9.00

Kleczew,

hala OSiR

przy SP, ul. Białogrodzka 33

Piłka ręczna dz.

zgłoszenia:

piotr_szymanski@poczta.onet.eu

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

5.

29.01.2015 godz.: 9.00

Kleczew,

hala OSiR

przy SP, ul. Białogrodzka 33

Piłka ręczna chł.

zgłoszenia:

piotr_szymanski@poczta.onet.eu

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

6.

ZMIANA

 z 5.03.2015

na 09.03.2015

Hala przy Gimnazjum

w Malanowie

Piłka siatkowa dz.

zgłoszenia:

mosturek@op.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

7.

6.03.2015 godz.: 9.00

SP nr 1             w Turku

Piłka siatkowa chł.

zgłoszenia:

mosturek@op.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

8.

13.04.2015

godz. 9.00

Konin, hala MOSiR ul. Dworcowa

Koszykówka dz.

Zgłoszenia: zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

 Komunikat końcowy

9.

26.03.2015

godz.10.00

Słupca,  hala MOSiR

ul. Kopernika 13

Koszykówka chł.

Zgłoszenia:  

slupcamos@wp.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

 Komunikat końcowy

10.

14.04.2015

godz. 9.00

Gimnazjum w Brudzewie

Unihokej SP chł.

zgłoszenia:

mosturek@op.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

11.

16.04.2015

godz. 9.00

Konin, hala MOSiR ul. Ks. J. Popiełuszki

Unihokej SP dz.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

12.

12.05.2015

godz. 10.00

Stadion MOSiR Słupca

4-bój  LA Dziewcząt

i Chłopców

Zgłoszenia:

slupcamos@wp.pl

Dwa pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu trzeci  zespół  z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

Komunikat końcowy

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®