KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

26.09.2014

Konin, stadion PWSZ, ul. Popiełuszki

LA indywidualna SPG dz. chł.

Weryfikacja: 8.15-9.45
Rozpoczęcie zawodów: 10.15

Zgłoszenia imienne zawodników/-czek  wyłącznie drogą elektroniczną do poniedziałku 22.09.br do godz. 13:00. na adres:  moskonin@onet.eu W dniu zawodów w godz. 8:15 – 9:45 odbywać się będzie tylko weryfikacja (bez możliwości wprowadzania zamian na listach startowych).
Pozostałe szczegóły: w komunikatach (obok).

Udział: bez limitu

Program minutowy

 

Komunikat organizacyjny

 

Zgłoszenie

 

Wyniki

2.      2.

5.11.2014

godz.: 9.30

Kłodawa

hala ul. Kościelna

Tenis stołowy

dz. chł.

Zgłoszenia:

tomaszsiwinski36@wp.pl

Dwie najlepsze drużyny z powiatów

Komunikat końcowy

3.

4.11.2014

godz.: 9.00

 

 

Konin

hala Rondo

ul. 1 Maja

Piłka  ręczna

dz.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

4.

6.11.2014 godz.: 9.00

Konin

hala Rondo

ul. 1-Maja

Piłka  ręczna

chł.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

5.

ZMIANA!

z 27.11.2014

na 28.11.2014

godz.: 9.30

Turek

hala OSiR

ul. Parkowa 3

Halowa piłka nożna

Zgłoszenia:

mosturek@op.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

6.

13.02.2015

godz.: 09.00

Konin,

hala MOSiR,

ul. Popiełuszki

Unihokej

chł.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły    z powiatów.

Komunikat końcowy

7.

ZMIANA!

6.03.2015

godz.: 09.00

 

(zamiast 14.02.2015)

Konin,

hala MOSiR,

ul. Popiełuszki

 

(zamiast Słupca)

Unihokej

dz.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły     z powiatów.

Komunikat końcowy

8.

2.03.2015

godz.: 9.00

Konin,

hala MOSiR

ul. Dworcowa

Koszykówka dz.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

9.

3.03.2015

godz.: 9.00

 

Konin,

hala MOSiR

ul. Dworcowa

Koszykówka chł.

Zgłoszenia:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

10.

26.03.2015

godz. 9.00

Koło

hala MOSiR

ul. Szkolna 2b

Siatkówka chł.

Zgłoszenia:

juljacek2@op.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

11.

18.03.2015

godz. 10.00

Strzałkowo            hala Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Górna

Siatkówka dz.

Zgłoszenia:

slupcamos@wp.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

12.

22.04.2015

Godz. 9.00

Koło

Boisko Liceum Ogólnokształcące

ul. Blizna  37

Piłka nożna SPG

Zgłoszenia: tomek3112@poczta.onet.pl

Pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

13.

ZMIANA

na 03.06.2015

(było 02.06)

Godz. 9.00

OSiR Turek,

ul. Armii Krajowej 1

Piłka siatkowa plażowa dz. i chł.

zgłoszenia:
mosturek@op.pl

Po dwa pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu trzeci zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szk.

Komunikat końcowy

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®