KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

GIMNAZJA

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

 3.11.2016 r.

KŁODAWA HALA PRZY GIM NR 1  UL. KOŚCIELNA

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

awans do rejonu po dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

2.      2.

 8.11.2016

 

Konin, hala MOSiR „Rondo”, ul. AL. 1 Maja

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 

WERYFIKACJA DO GODZ.8.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

 

 

komunikat organizacyjny

 

 

komunikat końcowy

3.

 5.11.2016 (sobota)

Słupca, hala MOSiR przy SP 3 ul. Kopernika 13

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

awans do rejonu po dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

 

 

komunikat organizacyjny

 

 

komunikat końcowy

dziewcząt

 

komunikat końcowy

chłopców

 

4.

 15.11.2016

 

Brudzew hala sportowa przy ZS-G, ul. Powstańców Wielkopolskich 35

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

 

 

komunikat organizacyjny

 

 

komunikat końcowy

5.

 16.11.2016

Brudzew hala sportowa przy ZS-G, ul. Powstańców Wielkopolskich 35

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

 

komunikat końcowy

1.     6.

7.03.2017

 

Konin,                                         hala MOSiR „Rondo”, ul. AL. 1 Maja

 

 

 

Mistrzostwa  Gim.             w p. ręcznej dz.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.8.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

7.

Zmiana terminu:

21.03.2017

Zmiana miejsca:                        Ostrowite, hala Gimnazjum           ul. Szkolna 4

Mistrzostwa Gim.

w p. ręcznej chł.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

8.

8.03.2017

Konin,                                hala MOSiR ul.  Dworcowa

Mistrzostwa Gim.              w koszykówce dz.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.8.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

9.

9.03.2017

Konin,                                      hala MOSiR ul.  Dworcowa

Mistrzostwa Gim.             w koszykówce chł.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.8.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

10.

14.03.2017

Turek,                      Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
ul. Parkowa 3

Mistrzostwa  Gim.             w p. siatkowej  dz.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

11.

16.03.2017

Turek,                                    Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
ul. Parkowa 3

Mistrzostwa  Gim.             w p. siatkowej  chł.

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

12.

17.03.2017

Konin,                               hala MOSiR „Rondo”, ul. AL. 1 Maja

AEROBIK

GRUPOWY GIM.

/STREFA

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.30, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 10.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW do 14.03.2017r. poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

Informacja o zespołach na  odrębnym druku do 14.03.2017 na adres zkos@interia.eu

 

bez limitu wg zgłoszeń

 

STREFA KONIN

1. powiat koniński grodzki

2. powiat koniński ziemski

3. powiat kolski

4. powiat słupecki

5. powiat turecki

6. powiat gnieźnieński

7. powiat wągrowiecki

8. powiat obornicki

9. powiat chodzieski

10. powiat czarnkowsko – trzcianecki

11. powiat pilski

12. powiat złotowski

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

13.

9.05.2017

Konin,                            boisko Gimnazjum nr 6 w Koninie ul. Bydgoska

Mistrzostwa Gim.             w piłce nożnej

 

WERYFIKACJA DO GODZ.8.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.00, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

14.

od 1.05

do 20.05.2017r.

do ustalenia

Szkolna Liga Lekko-
atletyczna

 

 

informacja niebawem

 

 

informacja niebawem

 

15.

30.05.2017

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy kompleks  boisk ORLIK 2012, Słupca ul. Powstańców Wlkp. 22 b

Mistrzostwa Gim.                     w siatkowej piłce plażowej  dz.

 

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

16.

1.06.2017r.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy kompleks  boisk ORLIK 2012, Słupca ul. Powstańców Wlkp. 22 b

Mistrzostwa Gim.                     w siatkowej piłce plażowej  chł.

 

 

WERYFIKACJA DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30, ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

 

 

awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

17.

wg

www.orlik-cup.pl

wg

www.orlik-cup.pl

Mistrzostwa Gim.                  w streetballu dz.

 

Zapisy od 1.03.2017

poprzez

www.orlik-cup.pl

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017

www.orlik-cup.pl

18.

wg

www.orlik-cup.pl

wg

www.orlik-cup.pl

Mistrzostwa Gim.                w streetballu chł.

 

 

Zapisy od 1.03.2017

poprzez

www.orlik-cup.pl

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017

www.orlik-cup.pl

Bezpiecznych wakacji

 

bezpieczne_wakacje6.jpg

 

 Zbigniew Kosmalski

 

 

 

© - 2016
SZS „WIELKOPOLSKA” ®