KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

-   KONIN   -

ROK SZKOLNY 2017/2018

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.     1.

 17.11.2017

(piątek)

 

Brudzew, hala sportowa przy ZS,                     ul. Powstańców Wlkp. 35

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

WERYFIKACJA          DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     

DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły

z powiatów oraz               z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym w kat. gimnazjów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

2.     2.

 18.11.2017   

(sobota)

 

Brudzew, hala sportowa przy ZS,                     ul. Powstańców Wlkp. 35

Mistrzostwa      

w Unihokeju chłopców

WERYFIKACJA          DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA    

DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego             minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

3.

26.10.2017

 

(czwartek)

Kłodawa, hala sportowa przy ZS ul. Kościelna 15

Drużynowe Mistrzostwa

w Tenisie Stołowym       

dziewcząt i chłopców

WERYFIKACJA          DO GODZ.9.15, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.30. ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: po dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

4.

Zmiana terminu

z 22.11.2017 

na 24.11.2017

 

(piątek)

 

 

Zagórów,

hala sportowa przy ZSP ul. Pyzderska 75

Mistrzostwa

w Halowej Piłce Nożnej

WERYFIKACJA          DO GODZ.9.45 ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 10.00. ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły                     z powiatów oraz               z limitu drugi zespół           z powiatu zwycięskiego w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

5.

8.11.2017

 

(środa)

Konin, hala MOSiR ul. Popiełuszki 4

 

 

Drużynowe Mistrzostwa

w Badmintonie       dziewcząt i chłopców

WERYFIKACJA          DO GODZ.9.00 ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: po dwie najlepsze drużyny z powiatów

 

komunikat organizacyjny

 

komunikat końcowy

6.

22.03.2018 (czwartek)

Konin,                  

hala MOSiR,              

ul. Dworcowa

Mistrzostwa       

w koszykówce chłopców

WERYFIKACJA                  DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA      DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły               z powiatów oraz              

z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego         w minionym r. szkolnym                        w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

7.

23.03.2018     (piątek)

Konin,                       

hala MOSiR,                    ul. Dworcowa

Mistrzostwa       

w koszykówce dziewcząt

WERYFIKACJA                   DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły

z powiatów oraz z limitu drugi zespół z powiatu zwycięskiego

w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

8.

16.03.18                (piątek)

Konin,                         hala MOSiR Rondo, ul. Al. 1 Maja

Mistrzostwa               w aerobiku grupowym

turniej kwalifikacyjny

WERYFIKACJA                        DO GODZ.9.45, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 10.00.

O starcie zespołu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia od 2.02 od godz. 12:00  do dnia 12.03.2018r. do godz. 12:00 mailowo na adres szswielkopolska.prezes@wp.pl

W dniu zawodów podczas weryfikacji NIEZBĘDNA BĘDZIE także Karta weryfikacyjna wygenerowana z systemu SRS na stronie internetowej www.srs.szs.pl

awans do turnieju kwalifikacyjnego na podstawie zgłoszeń

szczegóły www.szswielkopolska.pl

w zakładce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

- kalendarz

- regulaminy

komunikat organizacyjny

9.

15.03.2018 (czwartek)

Turek,                          hala Widowiskowo-Sportowa,                        ul. Parkowa 3

Mistrzostwa        w piłce ręcznej dziewcząt

WERYFIKACJA                   DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły 

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego           w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

10.

20.03.2018

(wtorek)

Konin,                 

hala MOSiR,            

ul. Ks. J. Popiełuszki 

Mistrzostwa                w piłce ręcznej chłopców 

WERYFIKACJA                   DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego           w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

11.

12-16.03.2018              do ustalenia

 

Turek,               szczegóły                        do ustalenia

Mistrzostwa                  w piłce siatkowej dziewcząt

WERYFIKACJA                    DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego           w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

12.

12-16.03.2018            do ustalenia

Turek,                 szczegóły do ustalenia

Mistrzostwa         w piłce siatkowej chłopców

WERYFIKACJA                  DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego           w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

13.

11.05.2018      (piątek)

Konin,                             ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gimnazjum nr 6

Mistrzostwa                  w piłce nożnej chłopców

WERYFIKACJA                  DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA   DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego               w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

14.

14-30.05.2018                do ustalenia

Turek lub Słupca szczegóły do ustalenia

 

Mistrzostwa                 w siatkowej piłce plażowej dziewcząt 

WERYFIKACJA                   DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego               w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

15.

14-30.05.2018                do ustalenia

Turek lub Słupca szczegóły do ustalenia

 

Mistrzostwa                w siatkowej piłce plażowej chłopców

WERYFIKACJA                   DO GODZ.9.00, ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZ. 9.15. ZGŁOSZENIA     DO ZAWODÓW poprzez System Rejestracji

Szkół https://srs.szs.pl

awans do rejonu: pierwsze zespoły             

z powiatów oraz                z limitu drugi zespół          z powiatu zwycięskiego               w minionym r. szkolnym                       w kat. gimnazjów

komunikat organizacyjny

16.

Termin

wg kalendarza Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

Miejsce                

wg kalendarza Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

Mistrzostwa         

w koszykówce

3x3 dziewcząt

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

                                            szczegóły na stronie www.orlik-cup.pl

 

17.

Termin

wg kalendarza Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

Miejsce                

wg kalendarza Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

Mistrzostwa         

w koszykówce 3x3 chłopców

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018

                                               szczegóły na stronie www.orlik-cup.pl

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 Ze sportowymi pozdrowieniami,

 

Zbigniew Kosmalski