XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

6.11.2018r.

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

6.11.2018r.

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

 

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

16.11.2018

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

komunikat

komunikat

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

Zmiana terminu na

23.11.2018

 

 (było 15.11.2018)

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4   

komunikat

komunikat

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

Zmiana terminu na

23.11.2018

 

(było 15.11.2018)

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4   

komunikat

komunikat

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt
 

24.11.2018

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35  

komunikat

komunikat

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

22.11.2018

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35  

komunikat

komunikat

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

11.03.2019r. (poniedziałek),     godz. 9.30

Brudzew, hala sportowa ul. Powstańców Wielkopolskich 35

 

komunikat

komunikat

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

12.03.2019r. (wtorek),     godz. 9.15

Konin, hala sportowa Konin MOSiR, ul. Ks. J. Popiełuszki 4 

komunikat

komunikat

10.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt 

Zmiana terminu na 28.03.2019r. (czwartek)    godz. 9.15

było 20.03.2019r

Konin, hala sportowa Konin MOSiR przy ul. Dworcowej 

komunikat

 

11.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

27.03.2019r (środa),             godz. 9.30

Słupca, hala MOSiR,              ul. Kopernika 3 

komunikat

 

12.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym             II LIGA

6.03.2019r. (środa) godz. 10.00

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

komunikat

komunikat

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym              I LIGA FINAŁ WIELKOPOLSKI

27.03.2019r. (środa) godz. 10.00

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

komunikat

 

14.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

25.03.2019r. (poniedziałek),  godz. 9.30

 

 

Turek, Szkoła Podstawowa    nr 1 ul. 3 Maja 29

 

komunikat

 

15.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

26.03.2019r. (wtorek), godz. 9.30

 

 

Turek, Szkoła Podstawowa    nr 1 ul. 3 Maja 29

 

komunikat

 

16.

Mistrzostwa w piłce nożnej

Terminy w komunikacie organizacyjnym

Realizacja odbędzie się wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019

Komunikat organizacyjny                 i warunki uczestnictwa                       na stronie: http://www.orlik-cup.pl

 

17.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 17.05.2019r. godz. 9.30

Słupca, Stadion Leśny,       ul. Gajowa 4

 

 

18.

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 30.05.2019r. godz. 9.30

 

Słupca, Stadion Leśny,       ul. Gajowa 4

 

 

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ

image001.png