XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

25.10.2018r.

(czwartek), godz. 9.30  

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15  

 

komunikat

 

komunikat

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

25.10.2018r.

(czwartek), godz. 9.30  

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15  

 

komunikat

 

komunikat

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

15.11.2018r.

(czwartek),

godz. 9.30

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

 

komunikat

 

komunikat

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

Zmiana terminu na

16.11.2018

godz. 9.30

 

(było 13.11.2018)

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4  

komunikat

 

komunikat

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

Zmiana terminu na

16.11.2018

godz. 9.30

 

(było 13.11.2018)

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4  

komunikat

 

komunikat

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Zmiana terminu na 17.11.2018

godz. 9.30

 

(było 15.11.2018)

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

 

komunikat

 

komunikat

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

Zmiana terminu na 14.11.2018

godz. 9.30

 

(było 17.11.2018)

 

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35 

komunikat

 

komunikat

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt 

19.03.2019r. (wtorek),

godz. 9.30

 

 

Brudzew, hala sportowa                  ul. Powstańców Wielkopolskich 35 

 

 

komunikat

 

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców 

14.03.2019r. (czwartek), godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR, ul.Ks. J. Popiełuszki 4

 

 

komunikat

 

10.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

13.03.2019r. (środa), godz. 9.15

Konin, hala sportowa  MOSiR, ul.Dworcowa

 

 

komunikat

 

11.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

15.03.2019r. (piątek), godz. 9.15

Konin, hala sportowa  MOSiR, ul.Dworcowa

 

 

komunikat

 

12.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym        II LIGA

6.03.2019r. (środa) godz. 10.00

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

 

komunikat

 

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym        I LIGA FINAŁ WIELKOPOLSKI

27.03.2019r. (środa) godz. 11.00

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

 

komunikat

 

14.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

21.03.2019r. (czwartek), godz. 9.30

 

Turek, Hala Widowiskowo Sportowa

Ul. Parkowa 2

 

 

komunikat

 

15.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców 

22.03.2019r. (piątek), godz. 9.30   

 

Turek, Hala Widowiskowo Sportowa

Ul. Parkowa 2

 

 

komunikat

 

16.

Mistrzostwa w koszykówkę 3x3 dziewcząt/ chłopców

Terminy w komunikacie organizacyjnym

Realizacja wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019

Komunikat organizacyjny                          i warunki uczestnictwa                           na stronie: http://www.orlik-cup.pl

 

17.

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. i chł.

od 1.05 do 18.05 

Konin, Stadion PWSZ ul. Popiełuszki 2   

 

 

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców


od 18.04 do 11.05 

Konin, ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gimnazjum nr 6

 

 

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

16.05.2019   

Turek, OSiR, ul.Armii Krajowej 1

 

 

 

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZimage001.png