XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

Szkolna Liga lekkoatletyczna dz. i chł.
RZUT JESIENNY

10.10.2018 (środa)

godz. 9.30

Stadion PWSZ Konin ul. Popiełuszki 2  

komunikat

DZIEWCZĘTA

punktacja

komunikat

CHŁOPCY

punktacja

komunikat

 

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

8.11.2018r. (czwartek) godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców

8.11.2018r. (czwartek) godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

4.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

20.11.2018

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

komunikat

komunikat

5.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

Zmiana terminu na 15.11.2018

 

było 16.11.2018

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4

 

komunikat

komunikat

6.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Zmiana terminu na

22.11.2018

godzi. 9:30

 

było

21.11.2018

Zagórów, hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

 

komunikat

komunikat

7.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

20.02.2019r. (środa), godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR, ul.Dworcowa

komunikat

 

8.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców 

22.02.2019r. (piątek), godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR, ul.Dworcowa

komunikat

 

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt 

8.03.2019 (piątek), godz. 9.30

Turek, Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Parkowa 2

komunikat

 

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców 

6.03.2019r.

(środa), godz. 9.30

Słupca, hala MOSiR, ul. Kopernika 3

komunikat

 

11.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym         I LIGA FINAŁ WIELKOPOLSKI

27.03.2019r. (środa), godz. 11.00

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

komunikat

 

12.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej 

od 1.04 do 11.04.2019r.

          TUREK

 

 

 

13.

Mistrzostwa w koszykówce 3x3 dziewcząt

do 22.05

Konin,                             ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gim. nr 6

 

 

14.

Mistrzostwa w koszykówce 3x3 chłopców

do 22.05

Konin,                             ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gim. nr 6

 

 

15.

Szkolna Liga lekkoatletyczna dz. i chł.
RZUT WIOSENNY 

do 31.05

Konin, Stadion PWSZ ul. Popiełuszki 2

 

 

16.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt


od 12.05 do 25.05

Słupca, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, kompleks boisk ORLIK 2012,                  ul. Powst. Wlkp. 22 b

 

 

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców


od 11.05 do 25.05

Konin (Gosławice), Miejski Ośrodek Wypoczynkowy ,,Przystań Gosławice”, ul. Rybacka

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ

image001.png