XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

Szkolna Liga lekkoatletyczna dz. i chł.
RZUT JESIENNY

10.10.2018 (środa)

godz. 9.30

Stadion PWSZ Konin ul. Popiełuszki 2  

komunikat

DZIEWCZĘTA

punktacja

komunikat

CHŁOPCY

punktacja

komunikat

 

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

8.11.2018r. (czwartek) godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców

8.11.2018r. (czwartek) godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15 

komunikat

komunikat

4.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

20.11.2018

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

komunikat

komunikat

5.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

Zmiana terminu na 15.11.2018

 

było 16.11.2018

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki 4

 

komunikat

komunikat

6.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Zmiana terminu na

22.11.2018

godzi. 9:30

 

było

21.11.2018

Zagórów, hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

 

komunikat

komunikat

7.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

20.02.2019r. (środa), godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR, ul.Dworcowa

komunikat

komunikat

8.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców 

22.02.2019r. (piątek), godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR, ul.Dworcowa

komunikat

komunikat

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt 

Zmiana terminu

na 1.03.2019r. (piątek), godz. 9.30

 

było 8.03.2019

Turek,

zmiana miejsca na Zespół Szkół Technicznych, ul. Milewskiego 3b

 

 

 

było Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Parkowa 2

komunikat

komunikat

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców 

Zmiana

 powrót      do terminu

6.03.2019 (środa)   godz. 9.30

 

było 9.03.2019

 

 

Słupca,

zmiana miejsca na Liceum Ogólnokształcące,    Plac Szkolny 1

było hala MOSiR               ul. Kopernika 3

komunikat

komunikat

11.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej 

Zmiana terminu

na 17.04.2019r (środa) godz. 9.30

 

było 11.04.2019r.

 

Jeśli strajk nauczycieli będzie kontynuowany rozgrywki zostaną przesunięte na termin po świętach   

TUREK,

Zespół Szkół Technicznych „Orlik” ul. Milewskiego 3b

komunikat

 

12.

Mistrzostwa w koszykówce 3x3 dziewcząt

15.05.2019r.     (środa),                godz. 9.15

Konin,                             ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gim. nr 6

 

 

13.

Mistrzostwa w koszykówce 3x3 chłopców

15.05.2019r.

(środa),                godz. 9.15

Konin,                             ul. Bydgoska,              boiska ZSG-E przy byłym Gim. nr 6

 

 

14.

Szkolna Liga lekkoatletyczna dz. i chł.
RZUT WIOSENNY 

28.05.2019r. (wtorek),              godz. 9.15

Konin,          Stadion PWSZ ul. Popiełuszki 2

 

 

15.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt


24.05.2019r.   (piątek)

godz. 9.30

Słupca, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, kompleks boisk ORLIK 2012,                  ul. Powst. Wlkp. 22 b

 

 

16.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców


23.05.2019r. (czwartek)

godz. 9.30

Konin (Gosławice), Miejski Ośrodek Wypoczynkowy ,,Przystań Gosławice”, ul. Rybacka

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ

image001.png