XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

27 listopada 2019r.

godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

kliknij

kliknij

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

27 listopada 2019r.

godz. 9.30

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

kliknij

kliknij

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

16 stycznia 2020r.

godz. 9.30

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

kliknij

kliknij

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

19 listopada 2019r.

godz.9.15

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki

kliknij

kliknij

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

19 listopada 2019r.

godz.9.15

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki

kliknij

kliknij

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

7  listopada 2019r.

godz.  9.15

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

 

 

kliknij

 

 

kliknij

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

8  listopada 2019r.

godz.  9.15

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

 

 

kliknij

 

 

kliknij

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

6.03.2020

godz.9.30

Uwaga!

Zmiana miejsca         Malanów, hala OSiR ul. Parkowa 24        (był Brudzew)

 

kliknij

 

kliknij

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

25.02.2020

godz. 9.30

Konin, hala MOSiR Rondo ul. Al.1 Maja 1a

 

kliknij

 

kliknij

10.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

4.03.2020

godz.9.30

Konin, hala MOSiR przy ul. Dworcowej 2a

 

kliknij

 

kliknij

11.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

11.03.2020            godz. 9.30

Słupca, hala MOSiR, ul. Kopernika 3

 

kliknij

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

26.03.2020

godz. 9.30

Koło, SP 1 Koło

ul. Szkolna 2A

 

kliknij

13.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

16.03.2020

godz. 9.30

Turek, SP  nr 1 ul. 3 Maja 29 Hala Widowiskowo Sportowa

 

kliknij

14.

Aerobik grupowy   Turniej kwalifikacyjny      do Finału Wielkopolskiego

17.03.2020

godz. 10.00

KONIN, hala Rondo, ul. Al. 1 Maja 1a

Limit zgłoszeń bez ograniczeń

 

kliknij

Komunikat końcowy                          będzie zamieszczony na stronie: http://szswielkopolska.pl

15.

Mistrzostwa w piłce nożnej

Terminy rozgrywek na stronie: http://www.orlik-cup.pl

Realizacja wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020 http://www.orlik-cup.pl

Komunikat organizacyjny                          i warunki uczestnictwa                           na stronie: http://www.orlik-cup.pl

Komunikat końcowy będzie zamieszczony na stronie: http://www.orlik-cup.pl

16.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

 

15.05.2020

Godz. 9.30

Słupca, Stadion Leśny,      

ul. Gajowa 4

17.

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym dz. i chł.

13.05.2020

Godz. 9.30

Słupca, Stadion Leśny,                  ul. Gajowa 4

 

 

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 logo_msit_wlkp.png