XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

4 grudnia 2019r.

godz. 9.30

 

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

 

kliknij

 

kliknij

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

4 grudnia 2019r.

godz. 9.30

 

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

 

kliknij

 

kliknij

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

15 stycznia 2020r.

godz. 9.30

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo, ul. 1 Maja

 

kliknij

 

kliknij

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

15 listopada 2019r.

godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki

kliknij

 

kliknij

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

15 listopada 2019r.

godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki

kliknij

 

kliknij

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

31 października 2019r.

godz.  9.15

 

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

kliknij

 

kliknij

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

5 listopada   2019r.

godz.  9.15

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

kliknij

 

kliknij

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

11.03.2020

godz. 9.30

 

Uwaga! Zmiana miejsca         Malanów, hala OSiR ul. Parkowa 24 (był Brudzew)

 

kliknij

 

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

20.03.2020

godz. 9.30

Konin, hala MOSiR ul. Popiełuszki 4

 

 

kliknij

 

10.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

Zmiana terminu

Jest 23.03.2020

godz. 9.30

(było 18.03)

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 

kliknij

 

11.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

19.03. 2020 godz. 9.30

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 

kliknij

 

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

12.03. 2020

godz. 9.30

Turek,

SP nr 1            ul. 3 Maja29

Hala Widowiskowo Sportowa

 

kliknij

 

13.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

13.03.  2020

godz. 9.30

Turek,                   SP nr 1           ul. 3 Maja29           Hala Widowiskowo Sportowa

 

kliknij

 

 

14

Aerobik grupowy Turniej kwalifikacyjny do Finału Wielkopolskiego

 

17.03.2020

godz. 10.00

KONIN, hala Rondo, ul. Al. 1 Maja 1a

Limit zgłoszeń bez ograniczeń

 

kliknij

Komunikat końcowy                          będzie zamieszczony na stronie: http://szswielkopolska.pl

15.

Mistrzostwa w koszykówkę 3x3 dziewcząt/ chłopców

Terminy rozgrywek na stronie: http://www.orlik-cup.pl

Realizacja wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2020

http://www.orlik-cup.pl

Komunikat organizacyjny                          i warunki uczestnictwa                           na stronie: http://www.orlik-cup.pl

Komunikat końcowy będzie zamieszczony na stronie: http://www.orlik-cup.pl

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców


19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

20.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

Zbigniew Kosmalski

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

 logo_msit_wlkp.png