- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

GIMNAZJA

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

KOMUNIKATY

  1.  

Zmiana terminu!

Było 27.11.2008r.

Jest  2.12.2008r.

wtorek

godz.12.00

Weryfikacja do godz. 11.45

Turek

Kryta pływalnia MOSiR

ul. Sportowa

.

Drużynowe Mistrzostwa

w Pływaniu

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują  po dwie  najlepsze sztafety z powiatów, oraz trzecie ekipy z powiatu zwycięskiego w  minionym  r. szk. Start przy wypłaceniach niecki basenu z wody;  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

zobacz

  1.  

25.11.2008r.

wtorek

godz.10.00

Weryfikacja do godz. 9.45

 

Słupca

Hala  MOSiR przy SP 3  

ul. Kopernika

 

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa

w Badmintonie

DZ I CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

zobacz

  1.  

12.01.2009r.

Poniedziałek

Godz. 10.00

Uwaga! zmiana miejsca było Konin

aktualne jest

hala MOSiR przy SP nr 1 w Kole ul. Szkolna

Mistrzostwa

w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

zobacz

  1.  

13.01.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Słupca

hala MOSiR przy SP nr 3 w Słupcy,

ul. Kopernika

Mistrzostwa

w Piłce Ręcznej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

zobacz

  1.  

REJON OPÓŹNIONY BYŁO 05.02.2009r.

JEST 10.02.2009 WTOREK , godz. 9.00

Turek

Gimnazjum

nr 2

ul. Parkowa

Mistrzostwa

w Piłce Siatkowej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy

zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

 

 

zobacz

  1.  

10.02.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Słupca

Hala MOSiR przy SP 3

ul. Kopernika

Mistrzostwa

w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

 

zobacz

  1.  

11.02.2009r.

Środa

Godz. 9.00

Konin

Hala MOSiR przy

ul.Dworcowej

Mistrzostwa

w Piłce Koszykowej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

zobacz

  1.  

12.02.2009r.

Czwartek

Godz. 9.00

Konin

Hala MOSiR przy

ul.Dworcowej

Mistrzostwa

w Piłce Koszykowej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

zobacz

  1.  

09.03.2009r.

Poniedziałek

Godz. 9.30

Kłodawa

Zespół Szkół  nr 1 hala sportowa ul. Kościelna

Indywidualne Mistrzostwa

w Tenisie Stołowym

DZ i CHŁ

 

Do zawodów rejonowych awansują dwaj pierwsi zawodnicy/czki  zawodów powiatowych (obowiązek startu w zawodach niższego szczebla mają także zawodnicy ujęci w rankingach OZTS czy też PZTS)  

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się bezpośrednio do:

tomaszsiwiński36@wp.pl

 

 

zobacz

  1.  

10.03.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Słupca

Hala MOSiR przy SP 3

ul. Kopernika

Mistrzostwa

w Unihokeju chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

zobacz

  1.  

12.03.2009r.

Czwartek

Godz. 9.30 rozpoczęcie zawodów

do godz. 9.15 weryfikacja zespołów

Konin

Hala Rondo

Al.1 Maja

Mistrzostwa

w Aerobiku Grupowym

 

Do zawodów rejonowych awansuje dowolna liczba drużyn z powiatów, o starcie decyduje przesłanie zgłoszenia udziału pocztą elektroniczną

do dnia 9 marca 2009

na adres: zbyszekkosmalski@tlen.pl

lub tel. kom. 602504643

przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

o szczegółach technicznych można dowiedzieć się pod numerem tel. kom. 607867033

 

drużyny startujące oddają dodatkowo przy weryfikacji karty z danymi zespołu:

 

nazwa zespołu:……………

szkoła……………………..

sukcesy w aerobiku………..

inne osiągnięcia sportowe szkoły………………………..

 

 

 

 

zobacz

  1.  

30.03.2009r.

Poniedziałek

Godz. 9.30

 

Kłodawa

Zespół Szkół  nr 1 hala sportowa ul. Kościelna

Drużynowe Mistrzostwa

w Tenisie Stołowym 

DZ i CHŁ

 

 do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do: tomaszsiwiński36@wp.pl

 

 

 

zobacz

  1.  

31.03.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Słupca

Hala MOSiR przy SP 3

ul. Kopernika

Mistrzostwa

w Unihokeju dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

 

 

zobacz

  1.  

11.05.2009r.

Poniedziałek

Godz. 09.00

Konin

Boiska przy ulicy Dmowskiego

Mistrzostwa

w Piłce Nożnej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły oraz z limitu  druga drużyna tegorocznych rozgrywek ze zwycięskiego  powiatu (limit dotyczy mistrza rejonu roku ubiegłego)

Zgłoszenia do bezpośredniego organizatora:

zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom.602504643

 

 

 

zobacz

  1.  

12.05.2009r.

Wtorek

Do godz. 9.30 weryfikacja

Godz. 10.00 rozpoczęcie zawodów

Kaczki Średnie

Indywidualne Mistrzostwa 

w Lekkiej Atletyce

DZ i CHŁ

 

Do zawodów rejonowych awansuje trzech pierwszych zawodników w konkurencjach ind. i po trzy zwycięskie sztafety

 

Zgłoszenia do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

 

 

zobacz

  1.  

21.05.2009r.

Czwartek

Godz. 9.30

Turek

Ul. Armii Krajowej

Odkryty basen MOSiR

Mistrzostwa

w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują  po trzy najlepsze drużyny z powiatów

z tegorocznych rozgrywek

Zgłoszenia do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

Szkoła może wystawić tylko jedną drużynę do zawodów rejonowych.

 

 

 

 

zobacz

  1.  

22.05.2009r.

Piątek

Godz. 9.30

Turek

Ul. Armii Krajowej

Odkryty basen MOSiR

Mistrzostwa

w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

Do zawodów rejonowych awansują  po trzy najlepsze drużyny z powiatów

z tegorocznych rozgrywek

Zgłoszenia do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

Szkoła może wystawić tylko jedną drużynę do zawodów rejonowych.

 

 

zobacz

 

                                                           Pozycje 1-13 rocznik 1993 i młodsi

                                                           Pozycje 14-17 rocznik 1992 i młodsi

Zbigniew Kosmalski

zbyszekkosmalski@tlen.pl

 

 

© - 2007
Innocent Software ®