- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KONIN

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

KOMUNIKATY

  1.  

Zmiana terminu!

Było 27.11.2008r.

Jest  2.12.2008r.

wtorek

godz.12.00

Weryfikacja do godz. 11.45

Turek

Kryta pływalnia MOSiR ul. Sportowa,

Drużynowe Mistrzostwa

w Pływaniu

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują  po dwie  najlepsze sztafety z powiatów, oraz trzecie ekipy z powiatu zwycięskiego w  minionym  r. szk. Start przy wypłaceniach niecki basenu z wody;  pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

zobacz

  1.  

28.11.2008r.

Piątek

Godz. 9.15

Weryfikacja do godz. 9.00

Konin

Hala MOSiR przy ul. Popiełuszki

Drużynowe Mistrzostwa

w Badmintonie

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

zobacz

  1.  

19.01.2009r.

Poniedziałek

Godz. 9.15

 

 

Konin

Hala Rondo, ul. 1 Maja

Mistrzostwa

w Piłce Ręcznej dziewcząt

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

zobacz

  1.  

Uwaga zmiana terminu!

było

20.01.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Aktualne jest:

16.01. 2009 r.

piątek

godz. 10.00

Orchowo

sala SP  i Gimnazjum

Mistrzostwa

w Piłce Ręcznej chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

 

 

zobacz

  1.  

05.03.2009r.

Czwartek

Godz. 9.00

 

Zmiana miejsca

 

Zawody odbędą się

w SP nr 5,

Os. Wyzwolenia 7A, a nie w SP 4 jak wcześniej podano.

Mistrzostwa

w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

zobacz

  1.  

06.03.2009r.

Piątek

Godz. 10.00

 

 

Koło

MOSiR hala sportowa ul. Szkolna przy SP 1

Mistrzostwa

w Piłce Siatkowej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do:

rysiek130@vp.pl

 

zobacz

  1.  

11.03.2009r.

Środa

Godz. 9.30

Kłodawa

Zespół Szkół  nr 1 hala sportowa ul. Kościelna

Drużynowe Mistrzostwa

w Tenisie Stołowym

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do: tomaszsiwiński36@wp.pl

 

zobacz

  1.  

12.03.2009r.

Czwartek

Godz. 9.30 rozpoczęcie zawodów

do godz. 9.15 weryfikacja zespołów

Konin

Hala Rondo

Al.1 Maja

Mistrzostwa

w Aerobiku Grupowym

dz. i chł.

Do zawodów rejonowych awansuje dowolna liczba drużyn z powiatów, o starcie decyduje przesłanie zgłoszenia udziału pocztą elektroniczną

do dnia 9 marca 2009

na adres: zbyszekkosmalski@tlen.pl

lub tel. kom. 602504643

przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

o szczegółach technicznych można dowiedzieć się pod numerem tel. kom. 607867033

 

Drużyny startujące oddają dodatkowo przy weryfikacji karty z danymi zespołu:

 

nazwa zespołu:……………

szkoła……………………..

sukcesy w aerobiku………..

inne osiągnięcia sportowe szkoły………………………..

 

 

 

zobacz

  1.  

17.03.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

Słupca

Hala MOSiR przy SP 3 ul

Kościelna .

Mistrzostwa

w Unihokeju chłopców

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

 

 

zobacz

  1.  

19.03.2009r.

Czwartek

Godz. 9.00

Konin

Hala MOSiR przy ul. Dworcowej

Mistrzostwa

w Piłce Koszykowej dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

 

zobacz

  1.  

Uwaga! Zmiana było 20.03.2009r.

 

Jest 23.03.2009 poniedziałek

godz. 9.00

Konin

Hala MoSiR przy ul. Dworcowej

Mistrzostwa

w Piłce Koszykowej chłopców

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora: zbyszekkosmalski@tlen.pl

kom. 0602-504-643

 

 

 

zobacz

  1.  

24.03.2009r.

Wtorek

Godz. 10.00

 

Słupca

Hala MOSiR przy SP 3 ul

Kościelna

Mistrzostwa

w Unihokeju

dziewcząt

 

Do zawodów rejonowych awansują pierwsze  zespoły z powiatów, oraz z limitu drugie zespoły z powiatu zwycięskiego w minionym r.szk.

pozostałe przepisy wg. regulaminu 08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się do bezpośredniego organizatora:

slupcamos@wp.pl

tel. (063) 275-33-73

 

 

 

zobacz

  1.  

Uwaga! Zmiana terminu: było

25.03.2009r.

Jest:

31.03.2009r.

wtorek, godz. Godz. 9.30

Kłodawa

Zespół Szkół  nr 1 hala sportowa ul. Kościelna

Indywidualne Mistrzostwa

w Tenisie Stołowym

DZ i CHŁ

 

Do zawodów rejonowych awansują dwaj pierwsi zawodnicy/czki  zawodów powiatowych (obowiązek startu w zawodach niższego szczebla mają także zawodnicy ujęci w rankingach OZTS czy też PZTS)

pozostałe przepisy wg. regulaminu

08-09 na stronie: szs.wielkopolska.webpark.pl

Do zawodów należy zgłaszać się bezpośrednio do:

tomaszsiwiński36@wp.pl

 

 

 

zobacz

  1.  

Uwaga! Zmiana terminu: było 27.04.2009r.

Jest:

29.04.2009r. Środa

Godz. 09:00

Konin

Boiska przy ulicy Dmowskiego

Mistrzostwa

w Piłce Nożnej chłopców

 

 

 

 

 

zobacz

 

  1.  

13.05.2009r.

Godz. 9.30

Turek

Stadion MOSiR

Ul. Sportowa

Mistrzostwa

w Czwórboju Lekkoatletycznym

DZ i CHŁ

Do zawodów rejonowych awansują po 2 najlepsze zespoły dz. i chł. oraz z limitu  trzecie drużyny tegorocznych rozgrywek ze zwycięskich powiatów (limit dotyczy mistrzów rejonu roku ubiegłego)

Zgłoszenia do bezpośredniego organizatora:

mosturek@op.pl

tel. (063) 278-47-24

 

 

 

 

 

zobacz

 

 

                                                           Pozycje 1-13 rocznik 1993 i młodsi

                                                           Pozycje 14-17 rocznik 1992 i młodsi

Zbigniew Kosmalski

zbyszekkosmalski@tlen.pl

 

 

© - 2007
Innocent Software ®